Alternatywa dla botoksu - Dermo-Relax Deluxe Lift

Fitohormony w służbie młodości

Nauka wciąż poszukuje nowych środków do walki ze zmarszczkami mimicznymi. Jednym z ostatnich osiągnięć w tej dziedzinie jest Argirelina®. To unikalny heksapeptyd nowej generacji, który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega ich powstawaniu.

Argirelina® jest nietoksyczna, a efekt jej działania jest zbliżony do toksyny botulinowej. Działa na poziomie synaps nerwowo-mięśniowych, powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek. Hamuje nadmierne wytwarzanie katecholamin, które sprzyjają tworzeniu się zmarszczek. Bezpieczeństwo Argireliny® zostało potwierdzone w testach in vivo, w których udowodniono brak cytotoksyczności, a także brak podrażnień. Testy przeprowadzono na dziesięciu zdrowych ochotniczkach przy użyciu kremu z 10% stężeniem Argireliny ®. Na analizie topografii laserowej skóry można zaobserwować, że zmarszczki zostały widocznie wygładzone i spłycone. Argirelina® to, obok kofeiny, kwasu hialuronowego i Belisomów® AP, główna substancja aktywna liftingującego zabiegu Dermo-Relax marki Dr.Belter. Ta luksusowa kuracja skupia się na redukcji zmarszczek mimicznych. Została stworzona z myślą o skórach odwodnionych i wymagających wygładzenia. Najważniejszym elementem kuracji jest płat kolagenowy dermo-relax, posiadający właściwości wiązania dużej ilości wody, dogłębnie nawilżający naskórek.

Sam zabieg jest niezwykle prosty. Najpierw należy oczyścić skórę za pomocą pianki oczyszczającej daydream oraz toniku odświeżającego daydream, następnie przy pomocy niewielkich okrężnych ruchów nałożyć mikrokrystaliczny peeling w kremie.

Kolejnym etapem jest aplikacja serum wygładzającego dermo-relax. Jest to ultralekki, świeży żel poprawiający elastyczność skóry. Po nałożeniu serum przystępujemy do masażu przy użyciu pudru hydro-massage. Dla uzyskania konsystencji żelu należy wymieszać go z wodą w proporcjach 1 gram : 40 ml wody. Puder ma właściwości chłodzące, nawilżające i rozjaśniające skórę i co ważne – pozbawiony jest środków konserwujących.

Po piętnastominutowym masażu, na skórę twarzy nakładamy żel krystaliczny, a następnie płat kolagenowy dermo-relax, którego głównym składnikiem, poza liofilizowanymi włóknami kolagenowymi, jest Myoxinol®. Jego zadaniem jest zwalczanie zmarszczek poprzez blokowanie czynników mechanicznych, odpowiedzialnych za tworzenie zmarszczek mimicznych. Myoxinol® jest również bardzo skutecznym antyoksydantem.

Na zakończenie zabiegu nakładamy krem wygładzający dermo-relax. Wśród jego składników można wyróżnić: żeń-szeń, kompleks wygładzający, Matrixyl®, witaminy ACE, kwas hialuronowy, retinol, koenzym Q10, Argirelinę® oraz Belisomy AP®. Zapewnia uczucie świeżości i lekkości, przywraca skórze promienny wygląd, chroni skórę przed hiperpigmentacją i uaktywnia jej funkcje witalne.

www.belter.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Bel Energen
Argirelina
Bel Energen

Artykuł sponsorowany