Pomoc

1. Jak zarejestrować się na portalu?

W prawym górnym rogu portalu znajduje się przycisk Rejestracja (ikona ołówka). Przy rejestracji trzeba podać kilka niezbędnych danych (np. nazwa użytkownika, adres e-mail). Wszystkie podane informacje są objęte ochroną danych osobowych.

2. Co daje rejestracja?

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują:

  • dostęp do wszystkich artykułów
  • cotygodniowy newsletter
  • dostęp do organizowanych konkursów

3. Jak zmienić hasło do swojego konta?

Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Twoje Konto (ikona użytkownika w prawym górnym rogu) a nastepnie wybierz zakładkę Edytuj. W rubryce hasło należy wpisać nowe hasło oraz powtórzyć nowe hasło w następnej rubryce. Następnie kliknij przycisk Zapisz.

4. Jak zrezygnować z otrzymywania newslettera? 

W celu rezygnacji z otrzymywania naszych listów prosimy o zalogowanie się na stronie naszego portalu, a następnie prosimy o odznaczenie przycisku Newsletter, który znajdziecie Państwo klikając na Twoje Konto w zakładce Edytuj Profil. Zatwierdź klikając w przycisk Zmień dane konta.

5. Jak usunąć konto z portalu KosmetykaProfesjonalna.pl?

Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Twoje Konto (ikona użytkownika w prawym górnym rogu) a nastepnie wybierz zakładkę Edytuj. Pod formularzem danych kliknij w przycisk Anuluj konto. Po potwierdzeniu na następnej stronie, twój profil zostanie usunięty z portalu.

6. Jak zareklamować się na stronie?

Informacje szczegółowe dotyczące różnych form reklamy oraz cennik znajdą Państwo w dziale  Reklama. 

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie możesz  również wysłać zapytanie na nasz adres e-mailowy: biuro@kosmetykaprofesjonalna.pl bądź skontakować się z nami telefoniczne pod numerem 22 866 38 88.