najwspanialsze 3/2018

Data: śr., 14/11/2018 - 14:24 / Tagi: magazyn branżowy, SPA WELLNES, beauty, FITNESS, KOSMETOLOGIA
Najwspanialsze 3

Mimozami jesień się zaczyna... jak w twórczości Czesława Niemena, a przejście w jej aurę staje się inspiracją dla artystów, ludzi twórczych, dla nas samych również. W obliczu piękna i zdrowia – przygotujmy się na nadchodzące zjawisko przyrodnicze, a nasze czasopismo niech stanie się dla Państwa źródłem wielu inspiracji.

Szaleją nowe trendy kosmetyczne, twórcy mody przygotowali zjawiskowe kolekcje, a nasi eksperci wspierają cennymi, sezonowymi poradami. Lawina pomysłów, entuzjazm do działania i nowych wyzwań.

Budujmy przy tym więzi i relacje partnerskie, uczestniczmy w wydarzeniach kulturalnych, biznesowych i charytatywnych, a będzie ich naprawdę wiele, na łamach pachnącego „luxury life” czasopisma NAJWSPANIALSZE, tej jesieni. Na topie „FRIDA”, któż nie pamięta majestatu filmu o burzliwym życiu wybitnej artystki, Meksykanki Fridy Kahlo, malarki, a jednocześnie prowokującej otoczenie niezależnej i niekonwencjonalnej kobiety, najwspanialszej...

Na scenie teatru „Prom Kultury” pojawi się w roli tytułowej Fridy znakomita osobowość Martyna Kliszewska i przeniesie nas w świat wybitnej artystki. Spektakl to także barwy majestatycznej jesieni i inspirator do pokonywania trudności w życiu.

Znów święta…
Listopad, liść opadł, nadchodząca refleksja, wspomnienie bliskich i szacunek do tego, co nieuniknione. Zatrzymajmy się na chwilę w obliczu smutku i wiary. A gdy poczujemy przedsmak Świąt narodzenia Pana, nie spieszmy się do raju konsumpcjonizmu, odczytajmy swoje własne wartości i pomyślmy o najbliższych w obliczu duchowości i prawdziwych, rodzinnych wartości.

Myśląc o świecie jako realnym globie spełniania naszych marzeń, nie uciekajmy przed ich spełnianiem, nie zapominajmy przy tym żyć w świecie realnych możliwości. Do „Gwiazdki” z nieba, do zobaczenia.
 

Monika Nogalska
Redaktor Naczelna
 

W najnowszym numerze:
F I L A N T R O P I A J E S T T R E N D Y
8 MAJESTATYCZNA MOC PASJI
P O R A D Y
10 POTRZEBA DLA DUSZY
P I E L Ę G N A C J A
14 SZYBKI EFEKT
26 NATURALNE WSPARCIE
42 SEKRETNY SPOSÓB
W Y W I A D
16 UWAGA TRĄDZIK
54 KORONA PABLO COLOR
M A R K E T I N G
18 ZBYT NISKIE CENY
34 NIEOSZLIFOWANE DIAMENTY
Z A R Z Ą D Z A N I E
20 USPRAWNIJ SWOJĄ PRACĘ
R E L A C J A
22 NETWORKING BIZNESOWY
44 ŚWIAT URODY
T A R G I
24 FRYZJERSTWO TO SZTUKA
P R E M I E R A
28 OSOBISTY BEAUTY COACH
30 ACTIVE CARBON
B E Z P I E C Z N E O P A L A N I E
32 ŚWIATOWY LIDER AUSTRALIAN GOLD®
K O S M E T O L O G I A
36 TERAPIE WODOREM
F A S H I O N
38 STYLOWO I WYGODNIE
40 DESIRE OF FREEDOM
P R E M I E R Y , N O W O Ś C I
46 PREMIERY, KOSMETYKI, URZĄDZENIA…
H O L I S T Y K A
56 INTERAKCJA 5 ELEMENTÓW
O D N O W A B I O L O G I C Z N A
58 POBUDZA ZMYSŁY
M E D Y C Y N A E S T E T Y C Z N A
60 PIĘKNY SENIOR

Kliknij na obrazek żeby powiększyć