LNE 125 # 4/2019

Data: wt., 23/07/2019 - 10:31 / Tagi: MAGAZYN LNE, BRANŻA BEAUTY, KOSMETOLOGIA, HEALTHY AGING

Wakacje, leniwe dni, popołudniowe „nicnierobienie”? Nie w branży beauty! Wakacyjny numer wypełniliśmy pełnymi praktycznej wiedzy artykułami.

Razem z naszymi ekspertami bierzemy pod lupę temat acne tarda, czyli trądzik dorosłych, który coraz częściej pojawia się na skórze kobiet po 30. roku życia. Ruszamy też z nowym blokiem tematycznym „Studium przypadku”, w którym praktycznymi rozwiązaniami zabiegowymi będą się dzielić z nami kosmetolodzy, specjaliści hi-tech i lekarze. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele inspiracji, ale też ciekawe rozwiązania i odpowiedzi na trudne pytania. Cieszymy się, że w naszej branży coraz więcej dyskusji dotyczy ekologii! Polecamy artykuł o ekotrendach, uzupełniony wypowiedziami ekspertów-praktyków oraz materiał o ekokosmetykach przeciwsłonecznych. W wakacyjnym wydaniu nie zabrakło też solidnej dawki wiedzy biznesowej, materiałów na temat zdrowia i diety oraz trendów w makijażu i manicurze.

Przed urlopem nie zapomnijcie ściągnąć na swoje telefony i tablety Aplikacji LNE! Regularnie pojawiają się w niej unikatowe eksperckie porady, wywiady i artykuły, a już wkrótce także informacje o jubileuszowym, 40. Kongresie i Targach LNE. Już teraz zaznaczcie sobie w kalendarzach datę 9-10 listopada 2019, a na str. 14 sprawdźcie pierwsze szczegóły kongresowego programu i nowości w formule imprezy. Wspominaliśmy już, że w LNE „sezon ogórkowy” nie nadchodzi nigdy?

Słonecznych wakacji!

 
Ilona Kurczaba

redaktor naczelna

Agnieszka Wróblewska
zastępca redaktor naczelnej

 

Mogą Cię również zainteresować