Dream Team do zimowej pielęgnacji

Data: wt., 08/01/2019 - 14:49 / Tagi: OCHRONA SKÓRY, SERUM AQUASILK, BIOCLASSICA, KOSMETYKI DR.BELTER, GREEN TEC
Ochrona skóry - dr. Belter serum

»BIOCLASSICA« Serum AquaSilk + krem specjalny na dzień i na noc - Dream Team na suche powietrze grzewcze i stres termiczny zimny. Podczas, gdy niektórym brakuje ciepła, inni czerpią radość z sezonu zimowego.

W momencie, kiedy pozwalamy naszej duszy lewitować w blasku świec, przy pięknej książce i filiżance gorącej herbaty, dla naszej skóry rozpoczyna się praca - nasz największy organ zmienia się, by wytrzymać fizjologiczne wyzwania zimy.

Zimą skóra staje się cieńsza i jaśniejsza. Letnie rogowacenie słoneczne, ochronne pogrubienie warstwy rogowej naskórka oraz wakacyjna opalenizna zanikają zimą. W ten sposób naturalna samoochrona skóry zmniejsza się i skóra traci wilgoć. W niskich temperaturach naczynia krwionośne pod skórą kurczą się, aby utrzymać wewnętrzne ciepło. To jednak również zmniejsza ich krążenie krwi i nie są one już w takim samym stopniu zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze. Jednocześnie gruczoły łojowe zmniejszają swoją produkcję przy niskich temperaturach, a skórze brakuje naturalnych, ochronnych lipidów. Suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach prowadzi do zwiększonego uwalniania wilgoci do powietrza - specjaliści mówią o zjawisku transepidermalnej utraty wody (TEWL).

Serum »BioClassica« [AquaSilk Serum] pomaga przeciwdziałać nadmiernej transepidermalnej utracie wody w okresie zimowym. Serum hydroaktywne matrix efect zapewnia widocznie odświeżoną, gładką skórę. Serum jest przeznaczone do stosowania jako baza nawilżająca pod odpowiedni produkt do pielęgnacji.

Główne składniki aktywne: kwas hialuronowy, sfery o opóźnionym uwalnianiu z D-panthenolem, Q10,kwas hialuronowy i liposomy z witaminami ACE, immunologiczny, modulator Shiitake, kompleks baobab-hibiskus, kompleks Glucolift, złote algi, wegańskie proteiny jedwabiu, peptyd Cytorepair, wyciąg z żeń-szenia, organiczny ekstrakt z miłorzębu.

Jako emulsja W/O [Krem specjalny na dzień i na noc] »BioClassica« jest najlepszym towarzyszem suchej skóry w zimie. Ten multiregeneracyjny krem specjalny pielęgnuje bardzo suchą, wymagającą skórę dzięki bogactwu drogocennych olejków botanicznych, a także rewitalizującym czynnikom ochronnym i anti-aging, pozostawiając ją gładką i elastyczną.

Główne składniki aktywne: Organiczny olej migdałowy, olej omega Inca, skwalan, czynniki NMF, ekstrakt z marchwi,witamina E, kompleks baobab-hibiskus,ekstrakty z alg, kwas hialuronowy, złote algi,wegańskie proteiny jedwabiu, peptyd Cytorepair,organiczny ekstrakt z żeń-szenia].

Reasumując: Zimą skóra wymaga szczególnej pielęgnacji i dlatego potrzebuje produktów dostosowanych do jej warunków. Idealny początek: wspaniale rewitalizująca maska kremowa, taka jak maseczka »intensa« [Oceanica] do domowej pielęgnacji i krem specjalny 24.
www.belter.pl
www.skinmania.pl

Artykuł sponsorowany