Kosmetyki

JAK STWORZYĆ MAGIĘ ŚWIĄT W GABINECIE KOSMETYCZNYM

DR.BELTER ŚWIĘTA

Okres okołoświąteczny to szczególny czas dla gabinetów. Dodatkowo w tym roku, z uwagi na ograniczenia związane z pandemią, nawiązywanie długotrwałych relacji stało się jeszcze ważniejsze.

Dzięki zaplanowanym, przemyślanym działaniom możesz spowodować, że Klienci skorzystają nie tylko z oferty świątecznej. Będą do Ciebie wracać i przyprowadzać kolejne osoby. A to ważne, prawda?

TRĄDZIK RÓŻOWATY- specjalistyczna pielęgnacja domowa z Dr.Belter

Trądzik różowaty

Wygląd skóry znacząco wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. Niestety u coraz większej liczby Klientów naszych gabinetów zaobserwować możemy problemy naczyniowe, na podłożu których już powstał bądź w przyszłości może powstać trądzik różowaty.

Wyjątkowa marka na wyjątkowe potrzeby

Data: wt., 19/05/2020 - 11:40 / Tagi: KRAYNA, pielęgnacja skóry, KOSMETYKI ROŚLINNE, KOSMETYKI WEGAŃSKIE
Krayna

Pomysł na stworzenie wyjątkowej marki kosmetyków 100% roślinnych i wegańskich zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Krayna jest bardzo bliska naszym sercom, ponieważ jest to miejsce gdzie się urodziliśmy, to właśnie na Pojezierzu Krajeńskim pod Więcborkiem rozwijała się miłość do natury i do roślinnej pielęgnacji twarzy. Urzeczywistniliśmy nasze pragnienia, a jak widać marzenia się spełniają. Tworząc markę chcieliśmy przekazać to, co sami myślimy o pielęgnacji skóry i o życiu w ogóle.

ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS) - Specjalistyczna pielęgnacja z Dr. Belter

Atopowe zapalenie skóry

Zachorowalność na Atopowe Zapalenie Skóry wzrasta. Wśród osób objętych tym problemem mogą znaleźć się także Klienci naszych gabinetów lub członkowie ich rodzin. Taka sytuacja wymaga od nas wiedzy nie tylko z zakresu kosmetologii, ale również z innych dziedzin, np.: z dietetyki, dermatologii a nawet psychologii. Nie zastąpimy naszym Klientom lekarza specjalisty, ale możemy wskazać im drogę, którą powinni podążać w celu poprawienia stanu swojej skóry i jakości życia.

Cera problematyczna: tłusta, mieszana, trądzikowa. Jak sobie z nią poradzić?

Kiedy do naszych gabinetów kosmetycznych trafia osoba ze skórą problematyczną stajemy się multizadaniowe. Taki Klient nie przychodzi do nas po jednorazową pomoc. Najczęściej problem jest na tyle złożony, że wymaga szczególnego planu działania.

Cannabidiol (CBD) i tetrahydrocannabinol (THC) w kosmetykach – fakty i mity

Data: pt., 21/02/2020 - 13:00 / Tagi: CANNABINOIDY W KOSMETYKACH
Cannabinoidy w kosmetykach

Rynek kosmetyczny rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zaskakuje nie tylko konsumentów, ale też coraz częściej producentów. Technolodzy, chemicy, kosmetolodzy i marketingowcy – całe zespoły specjalistów wciąż zastanawiają się czym można zaskoczyć przeciętnego Kowalskiego? Co można mu zaproponować czego nie ma jeszcze konkurencja?

CANNABINOIDY W KOSMETYKACH

41. Kongres i Targi LNE

Data: śr., 05/02/2020 - 13:02 / Tagi: KONGRES LNE, TARGI LNE, targi kosmetyczne, BRANŻA BEAUTY, lne

Branżowy rekord: 12 sesji edukacyjnych!

Już w dniach 20-21 czerwca w Expo Kraków odbędzie się 41. edycja Kongresu i Targów LNE. Tej wiosny przygotowaliśmy dla profesjonalistów z branży beauty rekordową liczbę sesji edukacyjnych – będzie ich aż 12! W kongresowy weekend odbędzie się ponad 100 wykładów, paneli dyskusyjnych, pokazów i warsztatów, które poprowadzą eksperci-praktycy z Polski, Francji, Hiszpanii, Izraela, Ukrainy i Białorusi.

Linia SENSI-BEL. Najlepsza pielęgnacja dla skóry wrażliwej

Czy wiesz po czym poznać dobry kosmetyk? Według nas po tym, że jak się kończy poczujesz znaczącą różnicę na skórze. Miły zapach i przyjemna konsystencja powinny być jego dodatkiem, ale nie sprawą kluczową. Wymagaj więcej od swoich kosmetyków, zwłaszcza jeżeli borykasz się z problemami skórnymi.

Strony