SLAVIC B2Beauty w Targach Kielce szansą dla producentów kosmetyków!

Data: czw., 17/03/2022 - 12:41 / Tagi: SLAVIC B2BEAUTY, TARGI KIELCE, BRANŻA BEAUTY
TARGI KIELCE - BRANŻA BEAUTY

Międzynarodowe spotkanie producentów kosmetyków i farmaceutyków z największymi kupcami i dystrybutorami na świecie SLAVIC B2Beauty. Odbędzie się 21 do 22 czerwca br. w Targach Kielce. Udział w wydarzeniu firm produkujących kosmetyki będzie dla nich szansą na rozwój biznesu i nawiązanie nowych kontaktów.

Targi Slavic B2Beauty to szansa dla krajowych i zagranicznych producentów na biznesowe rozmowy i nowe ścieżki rozwoju. Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej będą doskonałą okazją do prezentacji szerokiej gamy produktów tego sektora. Slavic B2Beauty to możliwość spotkań w dwóch strefach – producentów oraz kupców.

Czerwcowe spotkanie branży kosmetycznej i farmaceutycznej to doskonała przestrzeń matchmakingu. Łączenie ludzi we wspólnym biznesie to jeden z najważniejszych celów targów. Do współpracy przy tworzeniu wydarzenia Targi Kielce zaprosiły Agencje i Izby Handlowe z całego świata m.in. Kataru, Brazylii, Francji, Włoch, Turcji, Tunezji, Maroka, Malezji, Izraela i Chin, a także przedstawicieli z krajów bałkańskich i azjatyckich.

Właśnie w Kielcach, przy okazji Slavic B2Beauty, najwięksi kupcy i dystrybutorzy z Kataru, Kazachstanu, Uzbekistanu, Malezji, Izraela, Czech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, czy Chin będą na wyciagnięcie ręki. Długie podróże do odległych krajów zastąpi wizyta na pierwszych targach Slavic B2Beauty i nawiązanie biznesowego partnerstwa z międzynarodowymi firmami.

Branża kosmetyczna to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki. Prognozowany globalny wzrost rynku beauty do 2023 roku szacowany jest na 544,7 mld euro. Te dane odzwierciedla również nasz, krajowy rynek kosmetyków, w którym eksport od wielu lat utrzymuje tendencję zwyżkową. W 2019 roku głównymi rynkami eksportowymi dla Polski były Niemcy i Wielka Brytania. Rok później w czołówce importerów polskich produktów kosmetycznych znalazł się Kazachstan, a Szwajcaria, Uzbekistan, Mołdawia i Austria odnotowały kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży kosmetyków z Polski.

Dla producentów kosmetyków i farmaceutyków, których celem jest nawiązanie współpracy z największymi kupcami oraz pokazanie produktów światowym dystrybutorom, obecność na czerwcowych targach Slavic B2Beauty jest obowiązkowa!

Na wydarzenie zapraszają Targi Kielce i Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego.