MIND&BEAUTY BY COMPETEEON – INTERNETOWE MISTRZOSTWA PMU

Jeśli coś jest dobre, cieszy się powodzeniem i zainteresowaniem – to trzeba to kontynuować. Permanent Makeup CompeteeOn po raz drugi zaprosił wszystkich miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego do udziału w internetowych mistrzostwach PMU, umożliwiając im pokazanie swojego talentu, przy odrobinie współzawodnictwa, kreatywności i zabawy.

O mistrzostwach
Permanent Makeup CompeteeOn to największe tego typu wydarzeniem w Polsce. W mistrzostwach przenosimy się do wirtualnej przestrzeni, gdzie „spotkać” możemy się z profesjonalistami, artystami oraz miłośnikami makijażu permanentnego. To właśnie w tym cyfrowym świecie, mamy możliwość rywalizacji, zabawy, kreowania piękna, ale przede wszystkim inspirowania się wzajemnie.

Kto może wziąć udział?
Platforma powstała z myślą o osobach, które na co dzień zajmują się makijażem permanentnym, chcących sprawdzić się i podzielić pięknem, które sami tworzą. Tutaj każda dusza się odnajdzie, ponieważ uczestnicy mają do dyspozycji kilka kategorii, które podzielone są na dywizje – wszystko zależy od stażu pracy oraz doświadczenia. W każdej kategorii oceniany jest dobór makijażu do urody modelki, trudność wykonanej pigmentacji, estetyka i czystość pracy, strona techniczna oraz wrażenia uczestniczki po zabiegu. Prace oceniane są anonimowo przez doborowe Jury, które chętnie udziela Uczestnikom rad na przyszłość oraz zwraca uwagę na ewentualne niedociągnięcia.

Po co w ogóle te mistrzostwa...
Celem mistrzostw jest promocja tematyki Beauty, a wszystkie konkurencje dostępny w mistrzostwach łączy ta sama idea: wywołanie uśmiechu na twarzy modelki i wykonanie pracy, która usatysfakcjonuje obie strony, rywalizacja, ale tylko ta zdrowa - w duchu fair play. Udział w mistrzostwach daje możliwość sprawdzenia się na wielu płaszczyznach oraz przełamania swoich barier. To może być wspaniała przygoda, którą Uczestnicy wspominać będą przez całe życie. Bo któż nie lubi wracać pamięcią do pozytywnych wspomnień?

Tylko krok dzieli od spełnienia marzeń
Wygrana może odmienić życie, a kariera zawodowa może nabrać rozpędu. Każde zwycięstwo w zawodach dodaje wiary w swoje umiejętności i pomaga rozwinąć skrzydła. Ponadto na Wygranych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe w formie szkoleń oraz webinarów, a także rozgłos w mediach społecznościowych. Już niebawem zapraszamy na kolejną – III już edycję. Zachęcamy do śledzenia social mediów Mistrzostw i wzięcia udziału w kolejnej edycji. Dołącz do Permanent Makeup CompeteeOn! Baw się! Kreuj! Rywalizuj! Inspiruj! Wygrywaj!

Instagram: https://www.instagram.com/pmu.mistrzostwa/
Facebook: https://www.facebook.com/pmucompeteeonpl/
Więcej informacji: https://pmu.competeeon.com.pl